Archidiecezja Chicago zaprasza wiernych z polskiej wspólnoty katolickiej na I w historii Polonii, Rodzinny Kongres Modlitwy Programu Katechetycznego Szkół Polonijnych Archidiecezji Chicago. To cykl spotkań formacyjnych i ma być swoistą katechezą rodzin. Rodzinny Kongres Modlitwy odbędzie się w dniach od 7 do 22 kwietnia 2018 r. Tematem przewodnim Kongresu jest modlitwa, a jego główne hasło to „Przebudzenie”.  

Kongres poprowadzi o. Łukasz Buksa - franciszkanin z Krakowa, duszpasterz młodzieży.

Więcej informacji:

https://pvm.archchicago.org/events/the-awakening

lub z Martą Stepniak emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.