Image result for paypal logo png

Po ponad 20 latach posługi w naszej wspólnocie, sr. Gertruda Szymańska MChR przechodzi na zasłużoną emeryturę. Pragniemy wyrazić Jej naszą wdzięczność za wszelkie dobro, które rozdawała wśród nas przez te wszystkie lata. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. w intencji sr. Gertrudy w niedzielę  17 czerwca, na godz. 8.00am. Wybór godziny należał do Siostry, gdyż przez wiele lat uczestniczyła w tej Mszy św. Tego samego dnia, ponownie pożegnamy ks. Józefa Siedlarza SChr, który decyzją przełożonych Towarzystwa Chrystusowego  zostaje przeniesiony do parafii św. Floriana  w Hamtramck w Michigan.

Sr. Gertrudzie i Ks. Józefowi życzymy wielu łask Bożych i zdrowia. Szczęść Boże!

 

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.