Image result for paypal logo png

DZIECI PANA BOGA: Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się 18 września tj. wtorek, o godz. 6.15pm. Zapraszam dzieci, które śpiewem - ale nie dla mamy i nie dla taty - chcą wychwalać Pana Boga, poznawać nowe piosenki i nowych przyjaciół. Spotykamy się w sali pod kościołem w każdy wtorek o godz. 6.15pm - 7.15pm. Śpiewamy podczas niedzielnych Mszy świętych o godz. 12.15pm, szkolnych i dziecięcych wydarzeń parafialnych. CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Drodzy Rodzice! Jeśli Wasze dziecko potrafi śpiewać, chce radośnie i pożytecznie spędzić czas - zachęć i przywieź je we wtorek. Bez waszego udziału jest to niemożliwe. Zapraszam: s. Agnieszka Kortiak MChR - opiekun scholii

MINISTRANCI:

Zebranie rodziców ministrantów wraz z ministrantami odbędzie się w sobotę 15 września po szkole polskiej o godz. 1:00pm w sali 212 przy sklepiku szkolnym. Bardzo proszę wszystkich rodziców o obecność. Zebranie rodziców wraz z ministrantami Z POZA SZKOŁY POLSKIEJ odbędzie w niedzielę 16 września po Mszy św. o godz. 12:15pm. Zapraszamy kandydatów na ministranta do służenia przy ołtarzu. Zapisy u ks. Krzysztofa po każdej Mszy Świętej albo telefonicznie 773 822 9034.

SCHOLA MŁODZIEŻOWA MŁODSZA:

Zapraszamy utalentowaną muzycznie młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej. Zespół będzie śpiewał w drugą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 10:00am, i na Mszy Swiętej o godzinie 8:00 pm (na zmianę z Vox Domini). Poszukujemy gitarzystów!!! Serdecznie zapraszamy!!! Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Krzysztofem 773 822 9034.

SCHOLA MŁODZIEŻOWA STARSZA:

Młodzież szkoły średniej zapraszamy do scholi młodzieżowej. Zespół śpiewa dwa razy w miesiącu podczas Mszy św. o godz. 8:00pm. Próby odbywają się w niedziele przed Mszą św. o godz. 6:00pm. Poszukujemy gitarzystów!

LABORATORIUM WIARY grupa dla młodzieży od 7 klasy do 3 liceum. Spotkania odbywać się będą w drugą niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o 10:00 i w trzecią środę miesiąca w nowych salkach pod kościołem. Serdecznie zapraszamy młodzież, bierzmowanych i starszych ministrantów!!!

DUC IN ALTUM: Od 23 września wznawiamy nasze spotkania dla studentów i nie tylko. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej wspólnoty zrób to teraz. Spotkania odbywają się w niedzielę o godz. 6:00 pm w nowej salce pod kościołem. Zapraszamy!!! Ks. Krzysztof 773 822 9034.

Wspólnota Rodziny Trójcy Świętej:

Wspólnota Rodziny Trójcy Świetej zaprasza rodziny które chciałyby poprzez spotkania formacyjne, rodzinne wyjazdy pogłębiac swoję wiarę. Serdecznie zapraszamy chętne rodziny do włączenia się do naszej wspólnoty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. Ewą Wasąg 773 715 6021 albo z ks. Krzysztofem 773 822 903. Pierwsze spotkanie w nowym roku duszpasterskim odbędzie się 23 września po Mszy Świętej o godzinie 12:15 w nowych salkach pod kościołem.

Żywy Różaniec Dzieci: Zapraszamy dzieci do włączenia się w żywy różaniec dzieci. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z p. Agnieszką Bigos 773 343 6744 albo z ks. Krzysztofem 773 822 9034.

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.