Image result for paypal logo png

Image result for św. józef

Parafia Świętej Trójcy zaprasza na 5 dniową  autokarową  Pielgrzymkę do  Montrealu w Kanadzie.

Opiekun duchowy pielgrzymki:  ks. Andrzej Totzke, SChr. Cena w wysokości $700.00 obejmuje:  Przejazd autokarem na całej trasie pielgrzymki. Bilety wstępów do miejsc zwiedzanych. Rejs statkiem w Nowym Jorku i nad Niagarą. Noclegi w hotelach ze śniadaniem. Przewodnicy lokalni.

Cena nie obejmuje: Wyżywienia  poza śniadaniami w hotelach,  wydatków osobistych, dopłaty do pokoju jednoosobowego.

Program zwiedzania: Wyjazd z Chicago 3 lipca bardzo wczesnym rankiem. Przejazd do Toronto. Po drodze  zwiedzanie Niagara Falls  i  Toronto. Montreal – Sanktuarium Św. Józefa, Msza Święta, zwiedzanie miasta. Nowy York – Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, rejs statkiem dookoła Manhatanu, Strefa Zero, itd. Filadelfia - zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Doylestown  w Pensylwanii – Msza Święta i zwiedzanie Sanktuarium. Pittsburgh – kościół z 5000 relikwii – Msza Święta i zwiedzanie. Powrót do Chicago w niedzielę 7 lipca w godzinach wieczornych.

Zapisy i informacja: Trójcowo pod numerem

1 (773) 489 - 4140 lub 1 (630) 292 - 3332

Przy zapisie wymagana jest kopia ważnego paszportu,  oraz opłata. Osoby zainteresowane uczestnictwem w pielgrzymce prosimy o zrobienie rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Program na stronie Trójcowa:  www.trojcowo.com.                                            

Pielgrzymka organizowana jest przez Biuro Parafialne.

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.