Image result for paypal logo png

Image result for dar serca

Wiktoria od urodzenia choruje na nieuleczalną ciężką postać Artrogrypozy (AMC). Jest to choroba zajętych wszystkich mięśni i sztywność stawów. Dziewczynka przeszła już kilka operacji kończyn dolnych. Obecnie przeszła ciężkie operacje rekonstrukcji stawów biodrowych i stawu kolanowego z przeszczepami kości u Dr. Paley z USA. Aby mogła samodzielnie chodzić, potrzebna jest codzienna intensywna rehabilitacja w specjalistycznym sprzęcie ortopedycznym   oraz wsparcie na dalsze leczenie. Koszt protez, leczenia oraz rehabilitacji wyniesie około $ 35 000 Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc dlaWiktorii.Wpłaty lub czeki z dopiskiem: „DLA WIKTORII” prosimy dostarczać osobiście lub przesyłać do dnia 29 Maja 2019 na adres:

 

FUNDACJA DAR SERCA

3860 25 th AVE, SCHILLER PARK

IL 60176

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.