Image result for paypal logo png

Image result for dzień ojca

16 czerwca w Ameryce obchodzimy Dzień Ojca. W naszym kościele zostanie odprawiona Nowenna Dziewięciu Mszy św. Prosimy o wzięcie specjalnych kopert i wpisanie imion żyjących lub zmarłych ojców. Wypełnione koperty należy przynieść do zakrystii lub złożyć na tacę.

Wszystkim Ojcom życzymy Bożego błogosławieństwa oraz wszelkich potrzebnych łask  w życiu rodzinnym i osobistym. Radość i uśmiech na twarzy waszych dzieci niech będzie nagrodą za wszelki trud. Niech Wasze Ojcostwo będzie dla Was dumą, największym darem i zadaniem otrzymanym o Boga Ojca.

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.