I czwartek miesiaca:

W I czwartek mięsiaca, zapraszamy do udziału w nabożeństwie ku czci świętego Charbela. 6:30pm - Godzina Święta. 7:30pm - Msza Święta. Po Mszy nabożeństwo namaszczenia olejami św. Charbela

I PIĄTEK MIESIĄCA i JERYCHO RÓŻAŃCOWE

3:00pm - Adoracja Najświętszego Sakramentu

6:30pm - Okazja do spowiedzi

7:30pm - Msza Święta i nabożeństwo uwielbienia z prośbą o uzdrowienie. Jerycho Różańcowe rozpoczyna się Mszą Świętą o 7:30pm i kończy Mszą świętą o 8:00am w sobotę.

I SOBOTA MIESIĄCA

 Pragnąc odpowiedzieć na wezwanie Maryi wzywającej ludzkość do nawrócenia, zapraszamy na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. W naszym kościele odbędzie się ono w sobotę, 5 sierpnia, o godz. 6:30pm (różaniec, rozważanie i Msza św. z procesją światła).

 

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.