Informujemy, że Polska Szkoła  przy naszej parafii przyjmuje jeszcze dzieci, zarówno do szkoły, jak też do przedszkola. Można zapisać maluchy już od 3 lat. Dzieci mają okazję mówić, bawić się, śpiewać, uczyć się wierszyków po polsku, religii i przygotować się w przyszłości do sakramentów świętych. Do zerówki przyjmowane są dzieci 5-letnie, a do pierwszej klasy 6-letnie. W tym roku otwieramy również klasę dla dzieci nie mówiących po polsku. Zajęcia trwają w soboty od 9 do 1 po południu. Podtrzymywanie znajomości drugiego języka przynosi dziecku duże korzyści i rozwija intelektualnie. Więcej informacji kontaktowych na stronie internetowej szkoły: szkolanarojcowie.com.

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.