Msza św. z udziałem młodzieży Archidiecezji Chicago pod przewodnictwem KARDYNAŁA BLAISE CUPICH

10 września w naszej świątyni będziemy gościć księdza Kardynała Blaise Cupicha. Tego dnia o godz. 2:30pm pod Jego przewodnictwem zostanie odprawiona Msza św. dla młodzieży naszej diecezji, która w listopadzie (16-19, 2017) uda się na Ogólno Amerykańskie Spotkanie Młodzieży w Indianapolis (National Catholic Youth Conference). Młodzież z naszej parafii bierze udział w tym wydarzeniu. Do udziału we Mszy św. pod przewodnictwem ks. Kardynała zapraszamy młodzież z naszej parafii, która brała udział w Światowcyh Dniach Młodzieży w Krakowie. Istnieje możliwość zapisu na zjazd NCYC w Indianapolis do 21 września. Serdecznie zapraszamy!!! Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Krzysztofem.

Cytat...

Jeżeli bowiem żyjemy, żyjemy dla Pana; jeżeli zaś umieramy, umieramy dla Pana. I w życiu więc i w śmierci należymy do Pana. Po to bowiem Chrystus umarł i powrócił do życia, by zapanować tak nad umarłymi, jak nad żywymi". Rz 14, 8-9

 

 

Nasze Msze Święte

Niedziela:
8:00am 10:00am
12:15pm - Msza Święta Rodzinna 
4:00pm; 8:00pm

W tygodniu:
Codziennie 8:00am
Środa i Piątek 7:30pm

I piątek miesiąca
6:30pm – Spowiedź
7:30pm - Msza święta
– Nabożeństwo Uwielbienia z prośbą
o uzdrowienie po Mszy św.

I czwartek miesiąca
6:30pm – Godzina Święta
7:30pm – Msza święta
Po Mszy świętej nabożeństwo do  św. Charbela, namaszczenie olejami świętego.

I sobota miesiąca
6:00pm – Różaniec świety
6:30pm – Msza święta

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.