Image result for paypal logo png

Sie 28, 2019 Written by 

Polska pod krzyżem

 

Zapraszamy na Trójcowo w Wigilę Święta Podwyższenia Krzyża Świętego – 13 września 2019 o 7:30 PM.

Kościół to ludzie, często pogubieni, zranieni, chorzy, przeżywający kryzysy. Nastał czas, w którym wielu chce panowania relatywizmu moralnego. To, co było jasno nazywane grzechem, staje się przedmiotem debaty. Wielu z nas traci wiarę i nadzieję, nie widzi sensu życia, zapomina o dekalogu. Młodzi ludzie często opuszczają Kościół tuż po bierzmowaniu. Są tacy, którzy nie potrafią się modlić.

Podczas modlitwy POLSKA POD KRZYŻEM chcemy prosić o potrzebne łaski dla naszych rodzin, bliskich, sąsiadów oraz nieznajomych. Chcemy prosić Boga, żeby uratował dusze wielu ludzi, którzy dzisiaj czują pustkę w swoim życiu. Kiedy gromy uderzają w naszą wiarę i Kościół, dajmy się poprowadzić Maryi pod Krzyż. Wróćmy do podstaw, do korzeni - do tego, co dla nas najświętsze i najdroższe.

Tak, więc zapraszamy, by wszyscy Polacy w swoich parafiach, miastach, wsiach i domach stanęli pod Krzyżem Zbawiciela. To będzie dzień, który zapamiętamy do końca życia.

Zapraszamy na Trójcowo w Wigilę Święta Podwyższenia Krzyża Świętego – 13 września 2019 o 7:30 PM.

 

289 Last modified on środa, 28 sierpień 2019 19:52
Login to post comments

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.