Maj 20, 2017 Written by 

NCYC (The National Catholic Youth Conference) – Indianapolis

W dniach od 16 – 19 listopada organizujemy wyjazd dla młodzieży do Indianapolis

na Miedzydiecezjalane Spotkanie Młodych ze Stanów Zjednoczony. Zapisy i spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 czerwca po Mszy świętej o godzinie 12:15 w kościele. Przy zapisach obowiązuje depozyt w wysokości $100. Jest to tylko jeden termin zapisów który uwarunkowany jest zgłoszeniem młodzieży do naszej Archidiecezji Chicago.

W programie przewidziane są różne warsztaty, koncerty chrześcijańskie, spotkanie z ciekawymi osobami. Jest to spotkanie dla młodzieży który każdy znajdzie coś dla siebie.

Zachęcam osoby które brały udział w Światowych Dniach Młodzieży w Polsce. To spotkanie ma podobny charakter ale bez udziału Papieża Franciszka.

Koszt $ 600. Do tego wyjazdu będziemy się przygotowywać poprzez zbieranie dofinansowania na wyjazd. Diecezja na każdą osobę dofinansowuje $60. Będziemy organizować kawiarenkę parafialną, ciasto, kawa, herbata, obiady tak żeby zminimalizować na ile się da koszty tego wyjazdu. Zapisy i więcej informacji u ks. Krzyszofa 773 822 9034.   

Zoabcz promo:

https://www.youtube.com/watch?v=C4ST3IZvRTQ

555 Last modified on poniedziałek, 19 czerwiec 2017 07:11
Login to post comments

Nasz Kościół

Kościół św. Trójcy – kościół rzymskokatolicki w Chicago w stanie Illinois. Właściwie, to „Polska Misja Duszpasterska w Chicago” prowadzona przez księży z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Kościół i parafia są popularnie zwane Trójcowem.