Facebook

Uroczystości majowe

Dzień Polonii i Dzień Flagi
W poniedziałek, 2 maja, przypada Dzień Polonii i Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Modlitwą ogarnijmy naszych rodaków żyjących poza granicami naszej Ojczyzny. Nie zapomnijmy też o wywieszeniu polskiej flagi, by w ten sposób zademonstrować nasze przywiązanie do barw narodowych. We wtorek, 3 maja, zapraszamy na Mszę Świętą o 7:30PM z okazji Uroczystości Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny.

Parada w Chicago
7 maja podczas Parady 3-Majowej Trójcowo będą reprezentowały różne organizacje działające w naszej misji. W czasie Parady będziemy korzystać z rydwanu. Osoby, które chciałyby udać się na paradę autobusem sprzed naszego kościoła, proszone są o zgłoszenie się do biura lub zakrystii najpóźniej do 3 maja. Cena za przejazd $10.

Msza święta za Ojczyznę
Z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zapraszamy na Mszę świętą w intencji naszej Ojczyzny, która odbędzie się 8 maja o godz. 10:00AM. Swoją obecność potwierdzili: ks. abp Józef Guzdek z Archidiecezji Białostockiej, bp. Andrzej Wypych oraz przedstawiciele polskich władz państwowych.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb