Facebook

Wakacje z Bogiem

Polska Misja Duszpasterska Świętej Trójcy zaprasza dzieci w wieku szkolnym (od 6 do 14 lat) na Wakacje z Bogiem. Spotkania odbędą się w soboty: 19 i 26 czerwca od 10 rano do 3 po południu. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie wspólnoty „Wiara i Światło”

Na Trójcowie powstała wspólnota gromadząca osoby niepełnosprawne, ich rodziny oraz wolontariuszy. Celem tej wspólnoty jest wzajemna pomoc w rozwoju duchowym wszystkich jej członków. Wspólnie podejmujemy rożnego rodzaju inicjatywy tj. katechezy, wspólnie przeżywane liturgie, świętowanie i wyjazdy. Wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w tej wspólnocie zapraszamy w … Czytaj dalej…

Różaniec z sanktuariami całego świata o ustanie pandemii

Papież Franciszek prosi, aby w miesiącu maju cały Kościół przyzywał wstawiennictwa Najświętszej Maryi Panny w intencji zakończenia pandemii. Tej modlitwie będzie na zmianę przewodniczyło trzydzieści sanktuariów maryjnych całego świata. Modlitwa z każdego z tych miejsc będzie transmitowana przez watykańskie media codziennie o godz. 11.00 czasu CST. Modlitwę zainauguruje Papież 1 maja z bazyliki watykańskiej i zakończy 31 maja w Ogrodach Watykańskich.

Słowo do Polonii z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą

Przez wstawiennictwo Prymasa Tysiąclecia polecajmy Bogu naszą Ojczyznę i wszystkich naszych rodaków w kraju i za granicą – powiedział Delegat KEP ds. Duszpasterstwa Emigracji Polskiej, z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą, obchodzonego 2 maja. Bp Lechowicz zaprosił do łączności modlitewnej w niedzielę, 2 maja. W tym dniu o godz. 13 zostanie odprawiona w Kaplicy na Jasnej Górze Msza święta w intencji Polonii. Eucharystia będzie transmitowana przez TVP Polonia.

Nabożeństwa majowe

Przez cały miesiąc maj odprawiane będzie w naszym kościele nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o 7:30p.m. W środy nabożeństwo odbywać się będzie przy grocie Matki Bożej (jeśli pogoda na to nie pozwoli, gromadzimy się w kościele).

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb