Facebook

Nie zapomnij !!!

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ministrantom i rodzicom którzy włączyli się w przebieg ostatnich wydarzeń liturgicznych które miały miejsce na Trójcowie za uczestnictwo w Triduum Paschalnym, w Duchowym Przygotowaniu do Niedzieli Bożego Miłosierdzia, we Mszy św. Jubileuszowej Szkoly, Uroczystej Mszy św. w niedziele Miłosierdzia o godzinie 4:00 pm która odbyła się pod przewodnictwem ks. Biskupa, w procesji do św. Stanisława Kostki i we Mszy św. u św. Stanisława Kostki. Bardzo dziękuje za otwartość na moją prośbę aby na każdej Mszy św. była uroczysta aysta liturgiczna. Dzięki Wam udało się to osiągnąć i na kazdej Mszy świętej była pełna asysta.

7.05 (niedziela) – g. 10:00 Msza św. w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem ks. bp. Wypycha. Asysta Liturgiczna: Piotr Malec, Filip Czarkowski, Antoś Czarkowski, Patryk Król, Oliwier Ropa, Krzysiu Kedryna, Patryk Kedryna, Jakub Bakowski, Karol Bakowski, Jasiu Jedynak, Filip Ogórek, Ignacy Ogórek, Klimek Ogórek,

7.05 (niedziela) – g. 12:15 Rocznica I-komunii świętej Szymański Karol, Szymanski Maksymilian, Kamil Pluta, Adrian Skowronski, Krzysztof Skowronski, Dominik Skowronski, Gabryś Krzysiak, Cios Adam, Cios Jasiu, Paweł Cios,

Piłka nożna !!! Od 8 maja wznawiamy nasze rozgrywki w piłkę nożną. Serdecznie zapraszamy wszystkich piłkarzy ministrantów, młodzież i dzieci. Spotykamy się w Indian Road Park 6010 W Matson Ave Chicago o godzinie 6:30 pm. Do zobaczenia !!! 

11.05 (czwartek) – g. 7:30pm Msza św. pod przewodnictwem ks. Adama z okazji 10 lecie święceń kapłańskich. Drodzy rodzice zwracam się z prośbą o obecność na tej Mszy św. ładnie byłoby żeby podczas tej Mszy św. służyli ministranci i była pełna asysta dlatego bardzo proszę o sms bądź o telefon kto mógłby być na tej Mszy św. w celu wyznaczenia asysty liturgicznej. Niestety ja będę nie obecny ponieważ żeby ks. Adam mógł tu przylecieć ja muszę go zastąpić w Denver a chcemy mu zrobić wraz z młodzieżą miłą niepodziankę. 773 822 90 34  

14.05 (niedziela) – g. 12:15 I – Komunia świeta

4.06 – Zjazd Ministrantów wraz z Turniejem Ministranckim w Piłkę Nożną w Burbank

Bardzo proszę ministrantów którzy by chcieli jechać na turniej o zapisy u mnie.

10.06 – Lednica spotkanie dla młodzieży od 7 klasy. Serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w Lednicy która odbędzie się u św. Rozalii. Osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną.

11.06 – Festiwal Parafialny.

17.06 – Boże Ciało w Down Town – Bardzo proszę ministrantów i rodziców o udział w procesji Bożego Ciała w Down Town. Spotykamy się o godzinie 2:30 pm na parkingu przy naszym kościele i metrem udamy się do Down Town. Po procesji w Sali parafialnej będzie mały poczęstunek dla ministrantów.

18.06 – Boże Ciało parafialne, po procesji Bożego Ciała byśmy zrobili grupowe zdjecie dla wszystkich ministrantów które zostanie umieszczone w naszej Zakrystii. Bardzo proszę wszystkich o obecność.

–  Wakacje z Bogiem od 18-24 czerwca, wyjazd do Yorkwille osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze mną.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb