Facebook

FUNDUSZ STYPENDIALNY IM. HARREGO PYZIKA

Na większą chwałę Boga w Trójcy Świętej Jedynego oraz dla dobra Polskiej Misji pw. Świętej Trójcy w Chicago – tak rozpoczyna się Statut Stypendialny Funduszu Stypendialnego im. Harry Pizyka.

Fundusz powstał z odsetek ofiary (pół miliona dolarów), którą przeznaczył nasz parafianin Harry Pyzik, by pomagać studentom z naszej Parafii. Jak co roku Komisja Stypendialna do której należą: ks. Andrzej Totzke SChr, Aleksandra Brzeziński, Stanisław Banaś, Jan Kandefer, Jacek Migus, rozpatrzyła złożone podania i przyznała stypendium dwudzestu czterem studentom, które podczas dzsiejszej Mszy św. o godz. 10:00am, zostanną wręczone. Z urzędu stypendia otrzymują także Księża Chrystusowcy i Siostry Misjonarki na kształcenie kapłanów i sióstr posługujących wśród Polonii. Gratulujemy wszystkim i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz światła Ducha Św. w nowym roku akademickim.

Budek Kamila, Budek Patryk, Eźlakowski Benedykt, Eźlakowski Ada, Eźlakowski Wiktor, Gawin Hubert, Głowik Katarzyna ,

Grzebień Szymon, Grzelak Maciej, Grzelak Alexandra, Hudaszek Monica, Józwiak Weronika, Kałużny Justyna, Kędryna Carolyn,

Letkiewicz Filip, Liszewski Izabela, Malec Piotr, Materna Veronica, Plewa Aleksandra, Plewa Mateusz, Skowroński Adam,

Skowroński Justyna, Skowrońaki Magdalena, Wójtowicz Aleksandra, Wolicki Sylwia.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: