Facebook

Msza św. z udziałem kardynała Blaise Cupicha

Msza św. z udziałem młodzieży Archidiecezji Chicago pod przewodnictwem KARDYNAŁA BLAISE CUPICH

10 września w naszej świątyni będziemy gościć księdza Kardynała Blaise Cupicha. Tego dnia o godz. 2:30pm pod Jego przewodnictwem zostanie odprawiona Msza św. dla młodzieży naszej diecezji, która w listopadzie (16-19, 2017) uda się na Ogólno Amerykańskie Spotkanie Młodzieży w Indianapolis (National Catholic Youth Conference). Młodzież z naszej parafii bierze udział w tym wydarzeniu. Do udziału we Mszy św. pod przewodnictwem ks. Kardynała zapraszamy młodzież z naszej parafii, która brała udział w Światowcyh Dniach Młodzieży w Krakowie. Istnieje możliwość zapisu na zjazd NCYC w Indianapolis do 21 września. Serdecznie zapraszamy!!! Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Krzysztofem.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: