Facebook

Nie zapomnij !!!

Pierwszy Czwartek Miesiąca:

Przypominam o Mszy Świętej w tym dniu ministranckiej o godzinie 7:30pm. Po Mszy Świętej spotkanie w sali parafialnej.

8 Luty wyjście na Disney on Ice do Allstate Arena:

Osoby które chciałyby pójść proszone są o kontakt ze mną do jutra (29 stycznia-poniedziałek). Cena biletu około $14.

Jubileusz 30 lecia posługi ks. Chrystusowców na Trójcowie i Festiwal zup:

11 lutego podczas Mszy Świętej o godzinie 10:00 będziemy Panu Bogu dziękować za 30 lat posługi Chrystusowców na Trójcowie. Bardzo proszę w miarę możliwości o obecność wszystkich ministrantów na tej Mszy Świętej Jubileuszowej. Także w tym dniu poraz kolejny odbędzie się Festiwal zup. Bardzo proszę osoby które by pomogły ugotować zupe o kontakt ze mną a także potrzebujemy wolontariuszy aby po Mszy Świętej rozprowadzali zupę. Ks. Krzysztof 773 822 9034

Bierzmowanie:

25 lutego o godzinie 4:00 w naszej parafii odbędzie się bierzmowanie. Bardzo proszę ministrantów o posługę na tej Mszy Świętej.

Wyjazd na długi wekend majowy:

Planowany jest rodzinny wyjazd do Chula Vista w Wisconsin Dells do Aquaparku w dniach od 26 do 28 maja. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem. Musimy jak najszybciej zarezerwować miejsca ze wzgledu na długi wekend. Także będzie to wyjazd dla młodzieży. Młodzież wyjeżdzająca berz rodziców uda się ze mną busem. Osoby zainteresowane proszę o jak najszybszy kontakt.

Wakacje z Bogiem:

W tym roku wakacje z Bogiem planowane są w dniach od 17 do 23 czerwca. Więcej informacji odnośnie miejsca i kosztów podamy w połowie lutego.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb