Facebook

Ministranci – Festiwal Parafialny

Chrystus Zmartwychwstał !!!

Kochani rodzice MINISTRANTÓW trwając w okresie wielkanocnym pragnę Wam serdecznie podziękować i chłopcom za posługę podczas Triduum Paschalnego. Dzięki posłudze ministranta wszyscy wierni parafianie mogli ją w zadumie modlitwy przeżywać zarazem ciesząc się że mamy tak liczną Armię Ministrantów. Serdeczne Bóg zapłać !!!

 

Festiwal Parafialny !!!

10 czerwca odbędzie się jubileuszowy festiwal parafialny. Jak co roku rodzice ministrantów włączają się w organizację tego festiwalu. Bardzo proszę nasze kochany mamy o przygotowanie na festiwal po garnku bigosu a także o upieczenie ciasta. Bardzo proszę o dostarczenie bigosu do sali parafialnej w sobote 9 czerwca do południa. Ciasto może być przywiezione bezpośrednio na festiwal do Casa Italia w niedziele. Także potrzebujemy pomoc w kuchni w tej sprawie będzie kontaktowała się pani Teresa Malec.

„Rzut lotką”

Co roku ministranci obstawiali stanowisko „rzut lotką” od dwóch lat zauważylismy iż ta dyscyplina cieszyła się małym zainteresowaniem i dochód z biletów nie pokrywał nagrody która była kupowana z funduszy ministranckiego jako donacja ministrantów na rzecz parafii.

Dlatego uważam że nie ma sensu robić czegoś co nie cieszy się w obecnej sytuacji popularnością. To co było kilka lat temu popularne staje się przestarzałe. Jesłi ktoś by miał inną propozycję żeby zastąpić to satnowisko proszony jest o kontakt ze mną: 773 822 9034.

Prośba do ministrantów ze szkoły średniej i tatusiów. Potrzebna jest pomoc przy załadunku trucka w sobotę i rozładunku w wniedziele rano w Casa Italia, a także pomoc w niedziele przy załadunku i rozładunku na koniec festiwalu na Trójcowie. Bardzo proszę osoby które by chciały pomóc o kontakt ze mną 773 822 9034.

 

Piłka nożna

W czasie festiwalu przewidziane są rogrywki w piłkę nożną, chłopcy którzy by chcieli grać proszę aby zgłosili się do mnie w celu zrobienia listy.

Drodzy rodzice jest także prośba aby rozprowadzić po swoich znajomych bilety na loterie a także aby ich zaprosić na festiwal. W tym roku do wygrania jest samochód Chewrolet Spark 2017. Jeśli ktoś jest w stanie sprzedać bilety na loterie wśród swoich znajomych proszę o kontakt ze mną 773 822 9034.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb