Facebook

Nie zapomnij – kwiecień i maj

Nie zapomnij !!!

Wyjście Ministranckie na Kręgle

24 kwietnia zapraszam ministrsntów na kręgle do Brunswick Zone 7333 N Milwaukee Ave, Niles IL 60714. Spotykamy się o godzinie 6:45 przy Brunswick Zone. Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie do środy 18 kwietnia. Koszt od osoby $5 reszte pokrywamy z funduszy ministranckiego. Czekam na zgłoszenia.

 

Turniej w Tenisa Stołowego

28 kwietnia (sobota) po szkole polskiej odbędzie się Ministrancki Turniej w Tenisa Stołowego. Bardzo proszę ministrantów którzy chcieliby wziąć udział w rozgrywkach aby zapisali się u ks. Krzysztofa. 21 kwietnia (sobota) tydzień przed turniejem będzie możliwość treningu po szkole polskiej.

Zapraszam i zachęcam !!!

Przyjęcie nowych ministrantów:

6 maja przyjęcie nowych ministrantów do Wspólnoty Ministranckiej podczas Mszy Świętej o godzinie 12:15. Bardzo proszę aby kandydaci do tego czasu nauczyli się modlitwy przed i po Mszy Świetej, a także przysięgi ministranckiej. Ministranci którzy mają 6 lat otrzymają jako strój białą komże. Pozostali czerwoną sutankę i komże. Koszt komży $25. Próba dla kandydatów na ministranta odbędzie się 14, 21, 28 kwietnia i 5 maja po szkole polskiej o godzinie 1:00. Kandydaci z poza parafii jeśli jest to możliwe to bardzo proszę o obecność. Kto nie może przećwicze z nim w niedziele po Mszy Świętej o 12:15 utrudnieniem będzię w tym samym czasie próba do komunii. Dlatego jeśli jest tak możliwość to proszę o oecność w sobotę.   

Msza Święta w intencji Ojczyzny

6 maja o godzinie 10:00 odbędzie się Msza Święta w intencji Ojczyzny bardzo proszę ministrantów starszych o obecność i asystę liturgiczną.

Zbiórki Ministranckie !!!

Najbliższa zbiórka odbędzie się 14 kwietnia w kościele po szkole polskiej.

21 i 28 kwietnia zbiórka dla tych którzy nie będą brali udział w turnieju tenisa stołowego. Kandydaci na ministranta którzy chcieliby wziąć udział w Trunieju Tenisa Stołowego niech się nie martwią będą mogli wziąć udział po zbiórce. Ponieważ najpierw będzie turniej dla starszych a młodsi będą mieli zbiórkę i później zamiana aby sobie nie przeszkadzać.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb