Facebook

Nie zapomnij wrzesień – październik

Nie zapomnij !!!

Msza Pro Live – pod przewodnictwem ks. Bp Alberto Rojas

26 wrzesień – Msza Święta o godzinie 7:30pm pod przewodnictwem ks. bp Alberto Rojas w intencji dzieci nienarodzonych Pro Live, bardzo proszę ministrantów o asystę liturgiczną w tym dniu. Kto by mógł przyjechać bardzo proszę o kontakt ze mną w celu ustalenia posługi ministranckiej.

7 października Msza św. na zakończenie krucjaty 40 dniowej modlitwy w intencji Polski.

7 października na Mszy św. o godzinie 12:15 nastąpi zakończenie 40 dniowej modlitwy różańcowej w intencji polski. Po Mszy Świętej odbędzie się procesja z Figurą Matki Boskiej Fatimskiej. Bardzo proszę ministrantów o uroczystą asystę liturgiczną z kadzidłem w tym dniu. Bardzo proszę o zgłoszenie któ by mógł być obecny w celu ustalenia posług liturgicznych.  

Różaniec z Matką Bożą w parku przy Millwaukee – Devan

Serdecznie zapraszam 13 października w sobotę po Lajkoniku na godzinę około 3:30pm, ministrantów i rodziny ministrantów, dzieci i młodzież do spotkania w parku. Rozegramy mecz z chłopcami w piłkę nożną. Siostra Agnieszka poprowadzi spotkanie z dziewczynkami, będą kiełbaski, lody, na koniec odmówimy Różnaiec. Bardzo proszę o zgłoszenie do mnie chciałbym mniej więcej zorientować się w celu zrobienia zakupów. Mam nadzieje że będzie nas dużo. Proszę o zabranie ze sobą krzesełek. Osoby które chciały by pomóc proszę o kontakt z ks. Krzysztofem.

Msza Święta w intencji Ojczyzny

11 listopada – godzina 10:00 Msza Święta w intencji Ojczyzny z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polske pod przewodnictwem ks. bp Wiesława Lechowicza. Bardzo proszę w tym dniu o obecność wszystkich ministrantów, po Mszy Świętej odbedzie się uroczysta akademia.  

27 październik Holy Fire

Międzydiecezjalne spotkanie młodzieży od 7 klasy do 3 liceum w UIC pavilon. Serdecznie zapraszam starszych ministrantów do wzięcia udziału w naprawdę ciekawym spotkaniu. W programie spotkania z ciekawymi ludżmi, świadectwa, koncerty. Zbiórka o godzinie 8:00 na parkingu przy kościele powrót do kościoła około 3:15pm. Osoby zainteresowane proszone są o kontkat ze mną. Zapisy już trwają.  

Pierwszy czwartek miesiąca

Kochani rodzice wznawiamy po wakacjach nasze ministranckie Msze świete w pierwszy czwartek miesiąca godzina 7:30pm. Bardzo proszę o obecność. Po Mszy Świętej byłaby krótka zbiórka dla wszystkich ministrantów.  

Piłka nożna

W każdy czwartek oprócz pierwszego czwartku miesiąca zapraszam na piłkę nożną do Olimpia Park 6566 N Avondale Ave Chicago na godzinę 7:00 pm.

Zbiórki ministranckie

Zbiórki dla ministrantów odbywać się będą w każdą sobotę po szkole polskiej w kościele, jeśli będzie Msza święta ślubna zbiórki odbywać się będą w nowej Sali parafialnej wejście od małego parkingu.

 

Bóg zapłać Wam wszystkim kochani rodzice za okazywane zaangażowanie, otwartość i pomoc. Pozdrawiam ks. Krzysztof.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb