Facebook

PIELGRZYMKA DO MONTREALU 3 – 7 lipca

Parafia Świętej Trójcy zaprasza na 5 dniową  autokarową  Pielgrzymkę do  Montrealu w Kanadzie.

Opiekun duchowy pielgrzymki:  ks. Andrzej Totzke, SChr. Cena w wysokości $700.00 obejmuje:  Przejazd autokarem na całej trasie pielgrzymki. Bilety wstępów do miejsc zwiedzanych. Rejs statkiem w Nowym Jorku i nad Niagarą. Noclegi w hotelach ze śniadaniem. Przewodnicy lokalni.

Cena nie obejmuje: Wyżywienia  poza śniadaniami w hotelach,  wydatków osobistych, dopłaty do pokoju jednoosobowego.

Program zwiedzania: Wyjazd z Chicago 3 lipca bardzo wczesnym rankiem. Przejazd do Toronto. Po drodze  zwiedzanie Niagara Falls  i  Toronto. Montreal – Sanktuarium Św. Józefa, Msza Święta, zwiedzanie miasta. Nowy York – Zwiedzanie miasta z przewodnikiem, rejs statkiem dookoła Manhatanu, Strefa Zero, itd. Filadelfia – zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Sanktuarium Matki Boskiej Częstochowskiej w Doylestown  w Pensylwanii – Msza Święta i zwiedzanie Sanktuarium. Pittsburgh – kościół z 5000 relikwii – Msza Święta i zwiedzanie. Powrót do Chicago w niedzielę 7 lipca w godzinach wieczornych.

Zapisy i informacja: Trójcowo pod numerem

1 (773) 489 – 4140 lub 1 (630) 292 – 3332

Przy zapisie wymagana jest kopia ważnego paszportu,  oraz opłata. Osoby zainteresowane uczestnictwem w pielgrzymce prosimy o zrobienie rezerwacji. Ilość miejsc ograniczona. Program na stronie Trójcowa:  www.trojcowo.com.                                            

Pielgrzymka organizowana jest przez Biuro Parafialne.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb