Facebook

Zabawa karnawałowo-charytatywna

W sobotę, 22 lutego o 7:30pm w sali Avalon Banquet odbędzie się doroczna zabawa karnawałowo-charytatywna naszej polskiej szkoły im. Trójcy Świętej, na którą serdecznie zapraszamy naszych Parafian. Dzieci i młodzież to nasza nadzieja, dlatego róbmy wszystko, aby pomimo zmieniającej się sytuacji, nasza szkoła wciąż należała do tych, które na pierwszym miejscu stawiają misję wychowania nowych pokoleń w miłości Boga i tego co stanowi polskie dziedzictwo. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy osobiście możemy wziąć udział w tym wydarzeniu, niemniej jednak możemy wesprzeć tę inicjatywę, kupując bilet lub ofiarując nagrodę na loterię. Informacja i rezerwacja: Sekretariat szkoły sala #107 lub pod numerem telefonu: (773) 758-1500. Cena biletu $80 od osoby.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb