Facebook

Trójcowo w czasie trwania koronawirusa

Przeżywamy trudny czas dla naszej społeczności, Kościoła i każdego z nas. Czas kryzysu, trudności, które nas spotykają i obaw o przyszłość, to także czas szukania pomocy i wsparcia u Boga, który jest źródłem pociechy i nadziei. Skutki epidemii dotknęły również i naszego uczestnictwa w życiu sakramentalnym. Choć trudne do przyjęcia, to jednak jest to podyktowane ograniczeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa. To czas próby naszej wiary, ale i szansa na jej umocnienie. Na ile pozwalają nam możliwości dnia dzisiejszego, oferujemy, choć w bardzo ograniczonym zakresie możliwość przeżywania swojego osobistego spotkania z Bogiem na modlitwie:

– Transmisja Mszy świętej na profilu facebookowym naszej Misji codziennie o godz. 8:00 rano, a w niedziele o godz. 10:00 (zachęcamy do uczestnictwa i Komunii duchowej)

– Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu: w niedziele od 8:00 rano do 9:00 wieczorem oraz w piątki od 3:00 po południu do 8:00 wieczorem.

– Kościół jest otwarty w ciągu tygodnia od 9:00 rano do 5:00 po południu. Przypominamy przy okazji, że zgodnie z zaleceniem Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom oraz Diecezji chicagowskiej w tym samym czasie w kościele może przebywać nie więcej niż 10 osób.

– W kościele wystawiona jest w buteleczkach woda egzorcyzmowana oraz Cudowne Medaliki, które można zabrać z kościoła oraz używać czy też nosić z wiarą.

– Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej o 20:30 wieczorem w intencji przezwyciężenia epidemii

Pamiętamy o Was w naszych codziennych modlitwach i prosimy Boga o siły i jego błogosławieństwo na ten trudny czas

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: