Facebook

Ważne informacje na czas Pandemii

Opierając się na wytycznych lokalnych wydziałów zdrowia publicznego, które zalecają odwołanie zgromadzeń publicznych, kardynał Blase J. Cupich, arcybiskup Chicago, nakazał zawieszenie do odwołania wszystkich przewidzianych normalnie obowiązującym harmonogramem nabożeństw liturgicznych, począwszy od soboty wieczorem 14 marca 2020. Ponadto ksiądz kardynał nakazał zamknięcie szkół prowadzonych przez archidiecezję oraz zamknięcie Centrum Pastoralnego i powiązanych biur agencji. Decyzja obowiązuje do odwołania i uzyskania dalszych decyzji.

 • W związku z tym zarządzeniem informuję, że z wyjątkiem spowiedzi, wszystkie Msze i nabożeństwa na Trójcowie zostały zawieszone, aż do odwołania.
 • Na internecie można znaleźć szczegolowe informacje o transmisjach mszy świetych. Transmisje internetowe oferują: par. św. Władysława, jezuici i cystersi.
 • Intencje przyjęte na Msze św. będą odprawiane przez księży podczas prywatnych Mszy bez ludu.
 • Do odwołania zawieszona jest działalność Polskiej Szkoły im. Trójcy Świetej, ZPiT „Lajkonik” i wszystkich grup działających przy Trójcowie.
 • Każdego dnia kościół będzie otwarty, na indywidualną modlitwę w godz. od 8:00am do 5:00pm.
 • W niedziele od 8:00am do 9:00pm w kościele będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 • Spowiedź odbywać się będzie w niedziele w godzinach wyznaczonych na Msze, czyli o 8:00am, 10:00am, 12:15pm, 4:00pm i 8:00pm.
 • Ważne sprawy w biurze parafialnym proszę załatwiać po uprzednim telefonicznym umówieniu się. Telefon do biura: 773-489-4140.
 • Pragnę poinformować, że przy wejściach do kościoła dostępne są środki do dezynfekcji rąk, proszę z nich korzystać.
 • Zachęcam wszystkich aby w rodzinach o 8:30 wieczorem łącząc się duchowo z całą wspólnotą odmówić wspólnie Różaniec i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 • Zachęcam do Komunii duchowej. Więcej informacji: https://pl.aleteia.org/2019/02/01/komunia-duchowa-swieci-zalecali-ja-jako-najpozyteczniejsza-z-duchowych-praktyk/
 • Pamiętajmy też o osobach samotnych i potrzebujących, niech nie pozostaną same.
 • Jeśli, ktoś będzie potrzebował posługi sakramentalnej niech skontaktuje się z nami dzwoniąc do biura parafialnego.  

Księża chrystusowcy i siostry misjonarki posługujący na Trójcowie  łączą się w Wami duchowo. Codziennie będziemy pamiętać o Was przed ołtarzem Pańskim.

Módlmy się aby udało się jak najszybciej opanować epidemię, przywróć zdrowie zakażonym i pokój miejscom do których koronawirus dotarł.

Ojcze nasz, pełni ufności prosimy Ciebie, aby koronawirus nie siał więcej zniszczeń i aby udało się jak najszybciej opanować epidemię. Prosimy, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój miejscom, do których koronawirus już dotarł. Przyjmij tych, którzy zmarli na skutek tej choroby, pociesz ich rodziny.  Wspieraj i chroń personel medyczny zwalczający wirus, inspiruj i błogosław tym, którzy starają się opanować sytuację. Panie Jezu, lekarzu naszych dusz i ciał. czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie, udziel nam pokoju i zdrowia. Matko Boża, chroń nas  opiekuj się nami, prowadź nas w miłości do Twojego Syna, Jezusa.  Amen

Polecam Was wszystkich Trójjedynemu Bogu i opiece Matki Najświętszej.

Ks. Andrzej Totzke SChr

Proboszcz Trójcowa.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: