Facebook

100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

W poniedziałek, 18 maja, obchodzić będziemy 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. W samym dniu urodzin św. Jana Pawła II 18 maja lub w niedzielę go poprzedzającą 17 maja, we wszystkich katedrach, kościołach i kaplicach w Polsce oraz w wielu kościołach na świecie będą sprawowane Msze święte jako dziękczynienie za życie i pontyfikat św. Jana Pawła II. Również i my na Trójcowie pragniemy włączyć się w to wielkie dziękczynienie Bogu za dar polskiego papieża. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą i nabożeństwo dziękczynne transmitowane z naszego kościoła w niedzielę, 17 maja, o godz. 10:00. Będziemy uwielbiać Boga śpiewem, modlitwą oraz wsłuchamy się w specjalny list Prezydium Konferencji Episkopatu Polski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej galerii „Okno Papieskie” na naszym profilu na Facebook-u (prace cały czas spływają – galeria będzie dostepna od 18 maja)

Zamieszczamy również kilka ciekawych odnośników, wartych odwiedzenia:

https://santojp2.pl/category/wydarzenia/zapowiedzi-wydarzenia/

https://opoka.news/100-rocznica-urodzin-sw-jana-pawla-ii

https://centruminformacji.tvp.pl/48046797/100-urodziny-sw-jana-pawla-ii-na-antenach-telewizji-polskiej

https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2511473,100-rocznica-urodzin-swietego-Jana-Pawla-II-Sprawdz-wyjatkowa-oprawe-Polskiego-Radia

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: