Facebook

Rozpoczęcie obchodów Jubileuszu 30-lecia istnienia Zespołu Pieśni i Tańca „Lajkonik”

Z radością informujemy, że nasz Zespół Pieśni i Tańca „Lajkonik”, który w 2021 roku świętuje Jubileusz 30-lecia swojego istnienia, będzie uczestniczył w sobotę 24 kwietnia we Mszy świętej, dziękując Bogu za trzydzieści lat pracy artystycznej oraz krzewienia polskiej kultury i tradycji na ziemi amerykańskiej. Z uwagi na trwającą pandemię oraz potwierdzoną obecność na Mszy świętej ponad 300 tancerzy, absolwentów i ich rodzin – uroczystość będzie można obejrzeć wirtualnie na stronie Trójcowa poprzez kanał YouTube.

Z okazji jubileuszu po zakończonej Mszy świętej wyświetlony zostanie film o historii zespołu. Następnie prawie 80 osobowy chór tancerzy wykona najpiękniejsze pieśni z repertuaru zespołu. Informujemy też, że wydany został pamiątkowy program okolicznościowy. Projekty dofinasowane zostały z funduszy polonijnych Konsulatu RP w Chicago.

W imieniu Rady Zespołu, tancerzy i ich rodzin, dziękujemy całej Parafii, wszystkim Sympatykom, Fanom i Sponsorom zespołu za nieustanne wsparcie, słowa uznania i popieranie działalności zespołu na Trójcowie. Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia, które odbędą w się, mamy nadzieję w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb