Facebook

Życzenia świąteczne

Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszej Misji,

Wielkanoc – to Chrystus przychodzący w tajemnicy Krzyża i tajemnicy Zmartwychwstania. Przynosi On człowiekowi moc, aby mógł pokonać to wszystko, co jest owocem grzechu, pychy i braku miłości.

Dziękując Wam wszystkim za zaangażowanie i wsparcie naszej trójcowskiej rodziny, z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, pragnę w imieniu sióstr Misjonarek Chrystusa Króla i księży Chrystusowców życzyć wszystkim, aby Zmartwychwstały Pan obdarzył Was pokojem, którego tak potrzeba naszym czasom i za którym tak bardzo tęsknią nasze serca.

W tym świątecznym czasie szczególnie prosimy Jezusa, by udzielał mam nadziei, by uczył zrozumienia sensu cierpienia i pozwolił dostrzec paschalny wymiar życia, w który wpisany jest Krzyż. Życzę, aby Święta Wielkanocne przeżywane w Waszych rodzinach, stały się okazją do dzielenia się nadzieją. Przenosząc się myślą do Grobu Pańskiego, popatrzmy na św. Jana, który wchodząc do pustego grobu ujrzał i uwierzył.

Niech ból i cierpienie ustępują miejsca radości, niech nie ma już lęku i zawiedzionej nadziei, ale jest pewność i ufna wiara, że przyszłość należy do Zmartwychwstałego Chrystusa.

Błogosławionych Świąt Paschalnych!

księża i siostry z Trójcowa

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb