Facebook

Skrzynka Intencji Modlitewnych

Niejednokrotnie w naszym życiu, w obliczu różnych, nieraz bardzo trudnych sytuacji które nas spotykają, potrzebujemy wsparcia modlitewnego. Prosimy wówczas o modlitwę znajomych, ale także szukamy w Internecie skrzynki intencji, gdzie moglibyśmy dodać naszą prośbę o modlitwę. Są takie miejsca w Internecie i warto z nich korzystać, by dzięki kilku „kliknięciom” uzyskać pomoc modlitewną od wielu osób.

Św. Jan Maria Vianney, tłumacząc różnicę między modlitwą jednej osoby, a wielu osób, mawiał, że modlitwa jest jak zapalone źdźbło słomy na polu, płomień z jednego jest mały, ale jak te źdźbła zbierzesz razem podpalisz to płomień będzie o wiele większy. Podobnie jest z modlitwą, im więcej osób się modli w danej intencji, tym większej nabiera ona mocy.

Wiele zgromadzeń zakonnych czy wspólnot oferuje miejsca online, gdzie można zgłaszać swoje prośby o modlitwę. Poniżej podajemy link do strony zawierającej adresy internetowych skrzynek z intencjami modlitewnymi, gdzie można napisać swoją prośbę o modlitwę:

http://swiatlopana.com/2114/skrzynka-intencji-modlitewnych-intencje-modlitewne-pomoc-duchowa

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb