Facebook

Marsz dla Życia

Marsz dla Życia ulicami Chicago jest corocznym wydarzeniem publicznym gromadzącym ludzi z różnych środowisk etnicznych, społecznych i religijnych oddanych obronie i ochronie życia ludzkiego. Jego celem jest przypomnienie, że ludzie w Chicago i na Środkowym Zachodzie są za ŻYCIEM. W tym roku, Marsz dla Życia w Chicago koncentruje się na „Ratowaniu życia na Środkowym Zachodzie”. Coraz bardziej ekstremalna polityka aborcyjna Illinois przyciąga kobiety i dziewczęta z całego Illinois i sąsiednich stanów, aby dokonać aborcji na żądanie na każdym etapie ciąży. W 2019 roku Illinois wykonało 46 517 aborcji, czyli więcej aborcji niż każdy z sąsiednich stanów razem wziętych – wynika z danych stanowych departamentów zdrowia.

Chcemy zmienić postrzeganie społeczeństwa, które uważa, że aborcja jest rozwiązaniem. Wzywamy przywódców religijnych, obywatelskich i społecznych do wznowienia wszelkich wysiłków w celu zbudowania narodu i kultury poświęconej ochronie życia na każdym etapie i wyeliminowania przemocy aborcji.

Spotkajmy się razem jako Trójcowo o 1:00 p.m. na Federal Plaza. Jeśli macie banery „Pro Life” koniecznie zabierzcie ze sobą. Chrońmy to, co najważniejsze – ludzkie życie.

Marsz dla Życia, Chicago – sobota, 8 stycznia 2022
1:00 – 3:00 p.m. – Marsz dla Życia (początek na Federal Plaza)
4:00 p.m. – Msza św. dla Życia

Więcej informacji:
https://tinyurl.com/2p829vkx

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb