Facebook

Opłatek parafialny – ODWOŁANY

Ze względu na pogarszającą się sytuację pandemiczną oraz na wyraźne zalecenie Archidiecezji, która prosi aby jeszcze bardziej ograniczyć potencjalne rozprzestrzenianie się wirusa COVID we wszystkich miejscach archidiecezji poprzez powstrzymanie się od spożywania posiłków i napojów podczas jakichkolwiek wydarzeń lub spotkań ODWOŁUJEMY nasz Parafialny Opłatek. Nie wiemy, kiedy nastąpi szczyt zachorowań nie tylko na COVID, ale również na grypę, a docierają do nas informacje o coraz większej liczbie chorujących naszych Parafian i nie tylko. Jeszcze niejeden raz będzie okazja do wspólnego świętowania i budowania trójcowskiej wspólnoty. Wszystkich chorych polecamy Bogu w naszych modlitwach.

Chrzest
Spowiedź
I Komunia
Msza Święta
Bierzmowanie
Małżeństwo
Namaszczenie
Pogrzeb

Sponsorzy Festiwalu:

Sponsor medialny:

Złoty sponsor:

Srebrny sponsor:

Brązowy sponsor: